• Фејсбук
  • Твитер
  • YouTube
  • sns03
Барај

Што Понуда

најпродаваните производи
Нашите производи се главно се користи за производство на алуминиум и молк прозорци и врати, изолациски стакло и други области поврзани со алуминиум и молк профил, како зимска градина, зелена куќа, завеса ѕид, индустриски алуминиумски профил сечење и мелење, и др

За подобро разбирање на нашите производи и цени, pleace кликнете на десното копче за доставување на информациите, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Прашање Сега

Избрана производи

најпродаваните производи

Зошто да не одберете нас?

Жинан HAIJINNA ЦНЦ машини CO., LTD. се обидува да биде професионална и најдобар дизајнер и производител на прозорецот и одлуки вратата машина како алуминиум, молк прозорци и врати, завеса ѕид и изолациски стакло опрема за правење, снабдување видови на решение да се добие различни барање.
Однапред со времето, фокусот на компанијата за истражување и развој на сите производи, набавка кориснички услуги, и ни се следат системот за контрола на квалитет и внимателен услуга по продажбата. Со повеќе од 10 години искуство, Hisena станува врвот бренд и водечки производител во Кина сега.