• facebook
  • Cicëroj
  • YouTube
  • sns03
Kërko

Çfarë Ne Oferta

Produktet më të shitura
Prodhimet tona janë përdorur kryesisht për prodhimin e aluminit dhe UPVC dritaret dhe dyert, izolues qelqi dhe fusha të tjera të lidhura me të aluminit dhe profilin uPVC, si kopsht dimrit, shtëpinë e gjelbër, mur perde, profilit prerje alumini industriale dhe mulliri, etj

Për një kuptim më të mirë të prodhimeve dhe çmimet tona, pleace klikoni mbi butonin e duhur për të paraqesë informacionin, ne do të përgjigjeni për ju brenda 24 orëve.

hetim Tani

Featured produktet

Produktet më të shitura

Pse të na zgjidhni ne?

Jinan HAIJINNA CNC Machinery Co., LTD. është duke u përpjekur të jetë projektuesi profesional dhe më të mirë dhe prodhuesit e dritares dhe derës bërë makine si alumini, dritare UPVC dhe dyer, mur perde dhe izolues qelqi duke e bërë pajisje, llojet furnizimin e zgjidhje për të marrë kërkesën e ndryshme.
Advance me herë, fokusi kompani në kërkimin dhe zhvillimin e të gjitha produkteve, furnizimit përshtatur shërbimit, dhe na vendos sistemin e traceable kontrollit të cilësisë dhe të përsosur pas-shitjes shërbimi. Me përvojë më shumë se 10 vjet, Hisena po bëhet markë të lartë dhe prodhuesi kryesor në Kinë tani.