• facebook
 • Cicëroj
 • YouTube
 • sns03
Kërko

pushim termike profili alumini makina të kuvendit

 • knurling profilin termike break alumini dhe makinë kuvendi

  knurling profilin termike break alumini dhe makinë kuvendi

  Applications This machine is used for knurling of aluminum alloy profiles, and assembling two aluminum profiles with a thermal break polyamide strip in the middle. Main Features 1. The vertical movement of knurling is electrically controlled, which makes changes of different profiles easy, fast, and stable. 2. Film coating support frame and clamping unit are availab...
 • Termike break alumini makine profilin kodrina

  Termike break alumini makine profilin kodrina

  1.Two Aksi CNC makinë me gjashtë grupe të disqe thekur kodrina. Të dy disqe kodrina dhe rollers gome janë CNC kontrollohen për ndryshim të profilit të shpejtë.

  2.Six grupe të disqeve kodrina të kontrolluara nga vete forca lëvizëse garanci të qëndrueshme kodrina, shpejtësi të lartë dhe efikasitet

  3.Vertical dhe horizontal distanca midis çdo palë e disqe kodrina është e rregullueshme për të madhësive të ndryshme të profileve.

  4.Step-pak rregullimi shpejtësi. Taiwan HIWIN hekurudhor linear, dhe saktësi vida janë miratuar.